Nasz Cel – Whole World Before 50 czyli Razem w Świat!

" WHOLE WORLD BEFORE 50 "

NASZ CEL..

Jeśli zastanawiacie się o czym jest nasz blog, to odpowiedź jest krótka i  wynika z nazwy, którą mu nadaliśmy. 🙂

Nasz blog jest o dążeniu do spełnienia naszego największego marzenia – objechania całego świata. Wyznaczyliśmy sobie na ten cel określony czas i pomimo, że ciągle pracujemy na etacie mamy nadzieję, że uda nam się go zrealizować. Trzymajcie za nas kciuki!

O postępach będziemy Was na bieżąco informować. Na ten moment objechaliśmy 44 kraje (na 6 kontynentach) ze 194, więc jeszcze dużo pracy przed nami. Tylko w ubiegłym roku odbyliśmy 3 podróże do Ameryki Północnej podczas których zawitaliśmy w 9 stanach w tym na Hawajach, przywitaliśmy Nowy Rok w Las Vegas. Odwiedziliśmy Australię i jej najciekawsze według nas zachodnie wybrzeże, objechaliśmy kamperem Japonię, odpoczywaliśmy na rajskich plażach Nosy Be (wysepki należącej do Madagaskaru), jedliśmy latającą rybę na Barbadosie, piliśmy rum na Jamajce. Przeżyliśmy ciekawe przygody w każdym z tych miejsc, o których postaramy się w najbliższym czasie napisać. 🙂

Już za kilka dni wyruszamy na podbój kolejnych 2 krajów. Bądźcie z nami! 🙂 Poniższa mapka pokazuje miejsca, w których byliśmy.

 

O NAS

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Newsletter

ZAJRZYJ NA NASZ INSTAGRAM

    SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI NA NOCLEG