O nas – Whole World Before 50 czyli Razem w Świat!

" WHOLE WORLD BEFORE 50 "

Cześć!

Miło nam, że trafiłeś na naszego bloga! Opisujemy w nim nasze postępy w celu, który sobie obraliśmy – a mianowicie odwiedzenie wszystkich krajów na tym globie. Cel niełatwy – sami przyznajemy, ale pomimo pracy na etacie udaje nam się wygospodarować trochę czasu na podróże. Mamy zatem nadzieję, że uda nam się zrealizować nasz plan. Trzymajcie za nas kciuki i bądźcie na bieżąco. 🙂

Jeśli wszedłeś w zakładkę: “O nas” to zapewne chciałbyś się dowiedzieć kim w ogóle jesteśmy. 🙂

Nasz zespół składa się z 2 osób:

Kasia (czyli ja) –  planista, autor wpisów na blogu oraz większości zdjęć i filmów. Z wykształcenia politolog, z zawodu spedytor 🙂 Kocham podróże, fotografię, nowinki technologiczne, muzykę, dobrą lekturę.

Łukasz – wierny pomocnik, który swoim sprytem i siłą muskułów potrafi zdziałać cuda w trudnych chwilach, niezłomne wsparcie a przy tym najlepszy przyjaciel i kochany mąż. 😀 Amator dobrej kuchni, dobrego kina oraz zacnych trunków. 😉 Lubi politykę, interesuje się historią. Miłośnik westernów i wielki fan koszykówki.

Oboje pochodzimy z lubelszczyzny, jednak od wielu lat mieszkamy w Warszawie (lub okolicy). Naszą wspólną pasją są podróże, poznawanie kultury, kuchni (konik Łukasza :D) i zwyczajów panujących w innych krajach.

Zapraszamy do wspólnej wyprawy przez wszystkie kraje naszego kochanego globu.

O NAS

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Newsletter

ZAJRZYJ NA NASZ INSTAGRAM

    SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI NA NOCLEG